2 Gry na 30 minut #1

TinyArchers

TinyArchers – Prosta w założeniach giereczka z gatunku Tower Defense.
Magiczna kraina zostaje zaatakowana, przez złe gobliny/orki, które pragną zniszczenia rasy ludzkiej. Jako jeden z czwórki bohaterów walczymy z siłami wroga, uzbrojeni w łuk (proce), pułapki oraz specjalne zdolności. Każdy z bohaterów opisuje inną historię, broniąc różnych części królestwa.

Po krótkim tutorialu, który objaśnia nam podstawy, możemy zająć się rozgrywką. Mechanika strzelania jest banalna, przeciągamy palcem, aby naciągnąć cięciwę, celujemy w goblina i po problemie. Po zwyciężonej fali przenosimy się do kowala, u którego kupujemy strzały, pułapki i lepsze łuki. W kolejnych dniach walczymy z trudniejszymi przeciwnikami jak na przykład: gobliny z tarczą czy nietoperze.

Graficznie giereczka prezentuje się ładnie, posiada bajkowy klimat, pomimo że z goblinów zdarza się wylewać wiadro krwi. Na nudne 30 minut w autobusie jak znalazł.

Platforma: iOS | Android
Cena: Darmowa 😀

Mini TD

Minimalistyczny Tower Defense w nostalgicznej oprawie.
Zasady gry są banalne. Budujemy niebieskie kwadraty, które bronią nas przed czerwonymi kwadratami, prościej się nie da. W grze mamy dostępne cztery rodzaje wież, które odblokowujemy stopniowo wraz ze zdobywanymi gwiazdkami, które otrzymujemy po każdym z poziomów.

Na każdym ze 110 dostępnych, zmierzymy się z różnymi przeciwnikami. Od wytrzymałych kwadratów, do szybkich rombów. Prosta, ale jakże wciągająca.

Platforma: iOSAndroid
Cena: Darmowa 😀

Dodaj komentarz